katmoor (katmoor) wrote,
katmoor
katmoor

Бред порождает только бред

ув. alexandr_rogers   опубликовал Влажные бредовые мечты цепного раба-нациста
некий Игор Луценко, бывший работник журнала "Власть денег" (красноречиво, не правда ли?) и нынешний нородный дипутат Руины набредил у себя в хвейсбуке:

Все тільки починається.
Нещодавно Полторак повідомив, що українська армія досягла кількості 240 тисяч чоловік. Це майже уп’ятеро більше, ніж кількість російських військ, котрі розташувалися на кордоні з Україною.
Що може бути далі?
За декілька років українська армія має усі можливості стати якісно більш боєздатною, ніж російська, навіть якщо буде реорганізовуватися, озброюватися і навчатися нинішніми, неспішним темпом. Це за умови незмінності політичного курсу та технічної допомоги з боку США та Великобританії.
Ми будуємо не просто оборонну армію – ми маємо створювати військо, призначене для стрімкого наступу проти російських військ. Перед нами стоїть завдання відвоювання території на Сході та у Криму, і для цих цілей ми вже зараз створюємо військову машину, натреновану на атаку.
Тиск санкцій, залучення до інших військових конфліктів та зміна ставлення всередині Росії до усього цього карнавалу змусить Росію не захищати захоплені донбаські території, а злити їх ЗСУ. Росія не воюватиме всерйоз за Донбас, бо ризик значних втрат для неї буде стовідсотковим.
Тому Донбас буде звільнено буквально за декілька бурхливих, інтенсивних днів.
Далі - Крим. Росія просто виведе звідти свої війська. Москва розумітиме, що якщо вона цього не зробить, то втратить їх усіх. Крим завжди був для них могилою, під час усіх війн. А чим далі, тим більше РФ відчуватиме дефіцит військової сили, для вирішення внутрішніх конфліктів та для захисту від потенційних атак.
Тому, під прикриттям американських крилатих ракет з військових кораблів США, ЗСУ швидко нейтралізують усі «народні ополчення» Криму – можливо, і взагалі без втрат з нашого боку.
***
І все?
Ні.
Нагадаю, у той момент у нас буде найбільша армія у Європі, натренована на наступ, з бойовим досвідом. Тому – усе тільки ще починатиметься.


 иллюстрация к его тексту.. Самая большая и сильная армия в Европе, тренированная на наступление и опытная (в котлах за последние 70 лет никто больше не сидел, однозначно)


комеентарий к тексту

мы являемся очевидцами индуцированного и мультиплицированного бреда

начнем с того что Полторак явно наврал. начет численности

240 тыс чересчур много

у укрармии сейчас 12 "тяжелых" бригад и 10"легких"

если взять по 3 тыс на тяжелую и 2 на легкую - то получится 56тыс .чел
еще половину этого наартиллерию и спецвойска.

получится до 80тыс чел что примерно совпадает с численностью группировки укртеррористов

где могут быть еще 200 тыс? даже если на каждый летающий самолет-вертолет взять по тысяче наземного персонала-все равно много

пожалуй осетра надо в двое урезать

для справок-обзор

http://katmoor.livejournal.com/1134562.html

в этой брехне самой по себе ничего интересного или нового нет. украинствующие брехали .брешут и будут брехать. это неизлечимо

забавно здесь то что озвученный укрчиновником бред индуцирует и мультиплицирует еще больший бред. и вдохновленные этим бредом рядовые правосеки и сволотовцы интенсифицируют  скачкИ   с требованием наступать и вешать.

вот так у них всё и работает. потом получив по морде удивляются.:как это так?
Tags: украинство, укрармия
Subscribe

 • налицо примитивная манипуляция

  « На гипотетическую переделку «российской» части Украины потребовались бы колоссальные средства . Не стоит забывать, что…

 • Байден в Европе.

  (Про Китай) Вы знаете, мы должны вместе готовиться к долгосрочному стратегическому соперничеству с Китаем. То, как Соединенные Штаты, Европа и…

 • ???

  С какого бы это хрена вдруг в инете появилось разом столько рреволюционных псто про т.н. "Кровавое воскресенье" ? Вроде бы уже давно…

Buy for 100 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments