katmoor (katmoor) wrote,
katmoor
katmoor

Рембаза в Донецке

украдено.

Язык и риторика оригинала сохранены. В принципе особо тут комментировать и нечего


Язык

Завод в Донецьку, котрий  переобладнали під ремонт бронетехніки, з жовтня 14-го став дійсно популярним місцем. На заводі було відзнято доволі велику к-сть бронетехніки, в тому числі трофейної, котра була пошкоджена в боях та підлягала ремонту. Відверто кажучи, я не очікував побачити звідти хоч якісь фотографії. З очевидних причин, звісно ж. Але хто стукає, тому відкривають. В руки потрапили доволі цікаві фотографії з даного заводу. Більшість розмиті та поганої якості. Але мені і такі підходять.

прим. К.М. а мне нет. поэтому явно неудачные фоты я удалил

Отже, почну мабуть з БТРів "Спарти". Цікаві БТРи тим, що мають додатковий захист. Автор сфотографував процес "нарощування м'язів". Скоріш за все БТРи потрапили на завод після літньої кампанії.Нові гості рембази.

Нарощування додаткової броні.БТРи пофарбували та дали бортові номера "400" та "101".


Пройшов ремонт і отримав новий камуфляж і БТР-60 з однієї частин ВВ.

Потрапив в об'єктив і трофейний БТР-4. Доволі довго я думав куди він подівався. Хоч автор залив фотографії в листопаді 15-го я вважаю, судячи з пустого заводу (дивіться нище), це максимум жовтень-листопад 14-го. Куди потім відвезли цей БТР-4? Мабуть туди, куди й решту цікавих трофейних екземплярів.


прим. КМ. а таки интересно куда?Трофейний БТР-4.

На заводі також є і знищена техніка:

Republican army притягнула і БРДМ. Мабуть також з однієї частин ВВ в Донецькій областіНаварили на БРДМ додаткову броню. В кінцевому результаті виглядатиме доволі непогано. Наскільки я пам'ятаю, то БТР-60, котрий я кидав вище, та цей БРДМ потім будуть у складі комендантського полку міста Донецьк.
Пофарбований та відновлений з додатковою бронею.

Кінцевий результат.

Плавно рухаємося далі. Більше всього на заводі було БМП та танків. Цікаво те, що ремонт та модернізацію, назвемо це так, проходили лише БМП "Оплоту".
Ветеран літньої кампанії, БМП-2 з б/н 015, пройшла ремонт. Отримала додатковий захист у вигляді резини та новий, невідомий, бортовий номер.


Початковий етап: привезли на завод.


Пофарбована та з додатковою бронею.

БМП з б/н "102". Або вона приїхала на завод без пушки, або там її зняли.Пофарбована та з додатковим захистом:


БМП з б/н "401":
Відремонтована, пофарбована і з додатковим захистом БМП-2 "Оплоту" з б/н "402".

Ремонт проходила і "403-я":

Танки. Трофейні і не дуже.
На фото видно трофейній танки 72 омбр, котрі вона залишила під Старобешево. Також видно Т-64А та Т-72Б. Вони, звісно ж, не трофей. Судячи з вигляду, один з двох Т-64А пішов на органи.


В якості невеличкого бонусу - МТ-ЛБ. Серед яких одна трофейна. Це зайвий раз доводить, що багато техніки, котра була кинута на полі бою бійцями ЗСУ, потребувала ремонту.На одній з МТ-ЛБ цікавий колір.

Артилерія. Ремонтують і її там. Потужна рембаза, скажу я вам.
Трофейнай МСТА-Б на заводі:Трофейна 2С3. Відремонтували і віддали "Кальміусу".


Ремонт 2С1.

На заводі є і Д-30 з МТ-12.
А ці кадри мені сподобалися найбільше. Ремонтники зняли башту від 2С9. З недавніх досліджень виявлено, що ДНРівці зняли башту з трофейної 2С3 і переставили її на більш живу "платформу" (також трофейна 2С3). Нещодавно вдалося знайти фото танка, котрому чи то замінили пушку, чи то навіть саму башту. Прогресують.


Tags: война на юго-западе, фото
Subscribe

Buy for 100 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments