katmoor (katmoor) wrote,
katmoor
katmoor

Реалии укрармии

краткий разбор  некоторых жалоб укрармии на технику

Жалоба первая . МАЗ.

текст жалоб- языком оригинала.


Отже, першу таку броньовану автівку передав Порошенко військовим однієї з бригад ЗСУ ще в далекому 15-му році. Радості та оптимізму бійців не було меж. Але доволі швидко ця радість змінилася на абсолютне розчарування (як в мене щодо всього того, що відбувається в країні). Я попросив солдатів аби ті описали проблеми, котрі вони вбачають в даній автівці. Ось що вийшло:
- погана якість металу, доволі швидко все ржавіє;


Іржа.

- не прикритий паливний фільтр;
- не якісні шви зварювання;Якість зварки.

- надто велика вага машини;
- надто висока висота машини;Габарити машини.

- доволі легко грузне в болоті і часто перевертається на бік;
- бронекапсулу не відкинеш, якщо не заведеш мотор;
- машиною дуже трясе. Уявімо таку ситуацію: загрузилося в неї 8 бійців з амуніцією, взяли із собою СПГ-9/АГС і БК до нього/особистої зброї. Який буде результат? Приблизно ось такий, як на цьому відео - https://www.youtube.com/watch?v=0waYaOLOEaI Деякі солдати вже мали переломи. Але машини поступають до війська. Потрібно якось перекривати дефіцит автотехніки. А чи це якісний і розумний вихід використовувати машини з такими значними недоліками мабуть не дуже хвилює наших високопосадовців та лобістів деяких окремих компаній.

прим. К.М.
во-первых. за техникой надо ухаживать. а не скакать.
во-вторых. данный грузовик предназначен для перевозки грузорв. А не для перевозки людей. И для перевозки по дорогам. А не по бездорожью.
Так что всё это исключительно проблемы индейцев.

Жалоба вторая. ОСАЖалить прямо в ціль. Мова піде про ЗРК "Оса-АКМ". Якщо я не помиляюся, то в Україні є два ЗРП на даних типах ППО - 1039 та 1129. Планують створити і третій ЗРП, котрий буде прикривати українсько-білоруський кордон. Далі йде буквально цитата офіцера котрий служить у військах ППО більше 20 років: якістю робіт по відновленню даних комплексів особовий склад задоволений. Але є величезна проблема - спеціалісти по ремонту даних ЗРК. По моїм джерелам, їх в Україні всього лиш троє (3!). Вже давно не стріляли, виросла ціна і запчастин нема. Хоч ракети давно своє відслужили, ніхто не наважується стріляти по БЛА росіян. Начальство порахувало і дійшло висновку, що такими темпами скоро закінчуться ракети. І хто буде охороняти артилерію? Екіпаж даного офіцера за 6 місяців збив 12(!!!) БЛА нашого противника в р-ні Станиці. Літали на відстані від 1,5 км до 3 км. Раніше ціна одної ракети була 7000 уо, зараз чомусь різко підняли її ціну до 56000 уо. Ніхто не хоче брати відповідальність на себе за пуски у верхніх ешелонах управління.

"Оса" 1039 ЗРП.


Прим. К.М.
во-первых откуда собственно  инфа про такие цены?
во-вторых. чем они удивительны. Лошар которые платят за отопление такие цены  развести еще на чём-нибудь мечтают не только лишь все.
в-третьих.   Я смутно подозреваю что уничтоженные таким образом  беспилотники даже 7000 долл. совсем не стоят.

продолжение будет.Оригинал взят у feldherrnhalle в Реалії ЗС України: позитивні та негативні нюанси. Частина 2

Tags: укрармия
Subscribe

 • Станет ли Харрис президентом?

  Если кто-то думает.что в случае если дементного дедушку Байдена таки протащат в президенты США то он будет реально рулить... то он очень сильно…

 • ПОЗДРАВЛЯЮ.

  Всех православных христиан с Днем Казанской Иконы Божьей Матери. А также с годовщиной изгнания польских людоедов из Кремля.

 • Немного новостей по госдолгу США

  Немного новостей по госдолгу США, а то мы начали уже забывать про эту танталову муку наших левеющих соседей: http://rusfact.ru/node/92026…

Buy for 100 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments