katmoor (katmoor) wrote,
katmoor
katmoor

И ни в чем себе не отказывайте! (с)

Оригинал взят у ps_84 в И ни в чем себе не отказывайте! (с)
Украинский парламент всё печется об украинской армии.

Цитата:

а) членам сімей військовослужбовців, осіб, звільнених з військової служби, інших осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, які загинули (померли) внаслідок поранення, контузії або каліцтва, одержаних при захисті Батьківщини, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи або виконанні інших обов’язків військової служби (службових обов’язків), або внаслідок захворювання, пов’язаного з перебуванням на фронті, у партизанських загонах і з’єднаннях та підпільних організаціях і групах, визнаних такими законодавством України, ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи чи участю у бойових діях у мирний час, які є непрацездатними та перебували на утриманні загиблого (померлого) годувальника (при цьому дітям та іншим особам, зазначеним в абзаці другому статті 30 цього Закону, – незалежно від того, чи перебували вони на утриманні загиблого (померлого годувальника) – 70 процентів грошового забезпечення (заробітної плати) загиблого (померлого) годувальника на одного непрацездатного члена сім’ї. Якщо на утриманні загиблого (померлого) годувальника перебували двоє і більше членів сім’ї, пенсія призначається у розмірі 90 процентів грошового забезпечення (заробітної плати) загиблого (померлого) годувальника, що розподіляється між ними рівними частками, але не менше ніж 40 процентів на кожного непрацездатного члена сім’ї. В таких же розмірах, незалежно від причини смерті годувальника, обчислюються пенсії членам сімей померлих інвалідів війни та членам сімей, до складу яких входять діти, які втратили обох батьків".

Другими словами, если вам удастся доказать, что ваш погибший муж погиб в военное время, а не дезертировал (что нынче, увы, практика). Ну и что время было военное (хотя по факту ЧП так никто и не объявил). Это сложно, но глядишь, потратив кучу денег и десяток лет, вам все-таки удастся.

То вы сможете рассчитывать на огромнейшие деньги. Как известно, за пару месяцев мобилизованный гражданин (если ему повезет) получит аж 1300 гривен. Т.е. по 650 в месяц. 70% от этой суммы - это аж 455 гривен.

Достойная компенсация за смерть, не так ли?

Tags: Украина
Subscribe

 • Стратегия Трампа мне нравится.

  Верная стратегия в его ситуации, между прочим, на мой взгляд, -- сначала полностью дискредитировать выборы, чтобы большинство граждан США перестали…

 • Подозрительно долго

  что-то подозрительно долго штатники выясняют кто у них теперь главный. и клиентелла их русскоязычная что-то затихла....

 • Роль СМИ в подготовке революции.

  Когда организация разрослась, мы крепко нажали на агитпроп, на «черную пропаганду» и слухи, на открытую подрывную работу, провокации и…

Buy for 100 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments